خانه / ورزش خونه به خونه / فرشاد پیوس: مدیرعامل خونه به خونه دلسوز است و مسئولان قدرش را بدانند

فرشاد پیوس: مدیرعامل خونه به خونه دلسوز است و مسئولان قدرش را بدانند

مشاور فنی مدیرعامل باشگاه خونه به خونه معتقد است قاسم حسن زاده با سرمایه گذاری در ورزش نشان داد از افراد دلسوز جامعه است و باید قدر او را دانست.

به گزارش مازندلیگ ، فرشاد پیوس در گفتگو با خبرنگار ورزشی بلاغ اظهار داشت : تیم فوتبال خونه به خونه بابل را در حالی تحویل گرفتم که در قعر جدول حضور داشت و به حسن زاده قول داده بودم این تیم را به شرایط مطلوبی برسانم .

پیوس با ذکر این جمله که بازیکنان خونه به خونه به خودباوری رسیدند افزود: هدف ما این است که تیم را در پایان فصل در جمع 4 تیم اول قرار دهیم ولی با عملکرد و تلاشی که از بازیکنان این تیم دیدم ، می توان نیم نگاهی هم به صعود به لیگ دو داشت.

وی با بیان اینکه در چالوس مقابل یک تیم گردن کلفت قرار گرفته بودیم گفت: پس از چهار پیروزی پیاپی در پی کسب پنجمین برد مقابل کاسپین بودیم و علیرغم اینکه بازیکنان این تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند ولی از دست دادن چند موقعیت تک به تک از سوی بازیکنان ما و نادیده گرفتن یک پنالتی از سوی داور سبب شد به تساوی قناعت کنیم و از 5 بازی 13 امتیاز به دست آوریم.

فرشاد پیوس با اشاره به اینکه شرایط روحی و روانی بازیکنان هفته به هفته بهتر می شود گفت: کلاً بچه های مازندران فوتبالی هستند و حیف این استان است که در لیگ برتر نماینده ندارد. آرزو می کنم یکی از دو تیم نساجی یا پرسپولیس شمال به لیگ برتر صعود کنند تا حق مازندران از فوتبال ایران ادا شود.

اسطوره فوتبال ایران در ادامه افزود: قاسم حسن زاده با سرمایه گذاری در ورزش نشان داد فرد دلسوزی است و مسئولان مازندران باید قدر او را بدانند.

وی خاطرنشان کرد: طی صحبت هائی که با حسن زاده داشتیم قرار بر این شد برای فصل آینده در تیم لیگ دسته دوم یا دسته اول حضور پیدا کنیم .

مشاور مدیرعامل باشگاه خونه به خونه در پایان گفت : همانطور که تیم کشتی این باشگاه حرف اول را در کشور می زند، تیم فوتبال خونه به خونه نیز با پتانسیل هائی که دارد حرف های زیادی برای گفتن دارد.